O nas

Prywatny gabinet lekarski

dr n. med. Łukasz Karaś

cytat

W latach 2007-2013 studiowałem na II Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

 

Staż podyplomowy odbywałem w SPSK4 w Lublinie.

 

Specjalizację z Ortopedii i Traumatologii rozpocząłem w grudniu 20015r, w roku 2021 zostałem specjalistą oraz uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. Tytułem mojej rozprawy doktorskiej było: „Zależności między oceną funkcji stawu kolanowego a czynnikami psychologicznymi u osób zakwalifikowanych do zabiegu operacyjnego – całkowitej protrezoplastyki stawu kolanowego w przebiegu artrozy”.

 

Specjalizuję się w chirurgii ręki oraz w protezoplastyce stawów: kolanowego oraz biodrowego. Operacyjnie leczę tendinopatie okolicy łokcia (łokieć tenisisty, golfisty) jak również inne, gdy zawodzą metody zachowawcze.
Wykonuję zabiegi z zakresu iniekcji dostawowych: PRP (osocze bogato płytkowe), kwas hialuronowy. Iniekcje wykonywane są przeze mnie pod kontrolą USG, gdy jest to niezbędne by substancja podana była w ściśle określony rejon. Ponad to specjalizuję się w zakresie blokad okołokręgosłupowych.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Brałem czynny udział w zjazdach PTOiTr.

 

Od początku mojej kariery zawodowej pracuję i operuję w Powiatowym Szpitalu w Poniatowej, gdzie mam szczęście doskonalić się pod okiem znanych i wybitnyvh specjalistów – dr Roman Gawęda.

 

Ciągle ksztalcę się oraz staram się by mój gabinet oferował profesjkonalną diagnostykę schorzeń narządu ruchu i optymalny dobór leczenia. Moją dewizą życiową jest niesienie pomocy osobom cierpiącym, wymagających leczenia. Zawsze tłumaczę pacjentom istotę choroby by mieli świadomość z czym mają doczynienia.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich

Terminy przyjęć sprawdź na: znanylekarz.pl